Nakliyat hakkında bilmeniz gerekenler

İzmit Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Bilmeniz Gerekenler:

k3_yetki_belgesiTürkiye de evden eve taşıma şirketlerinin k3 yetki belgesi bulundurma zorunluluğu vardır. 2014 senesinden itibaren k3 yetki belgesi olan evden eve taşımacılık firması mevcudu 741 tanedir. Fakat Google arama motorunde inceleme gerçekleştirdiğinizde önünüze  544.000 sonuç glmektedir. Bu durum da sektörün yüzde 80nin kaçak nakliye şirketlerince istila edildiğini bize ispatlamaktadır.

Yetki belgesi bulunmayan bir şirket ile nakliye yaptığınızda siz de 2200 TL kadar bir maddi para cezası  alacağınızı  biliyor musunuz?

Sigortasız personeller tarafından  eşyalarınızın nakliyesinde meydana gelecek herhangi bir iş kazasından sizin de sorumlu tutulabildiğini biliyor musunuz?

Evden eve taşımacılık piyasasında eşyaların sigortalanması gibi bir sigorta türünün bulunmadığını yalnızca araç üstünden eşyalarınızın sigortalanabileceğini bundan dolayı sigortalı taşımanın gerçek olmadığını  biliyor musunuz?

bu tür sorunlar ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya gelmemek için ve detaylı bilgi almak amacıyla Tuzla Evden Eve Taşımacılık firması ile iletişimde bulununuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.