Nakliyat firmasına eşyalarımı saymalımıyım

ev-esyasi-resmiCevabımız kesinlikle evet, saymanız sizin ve nakliyat firması için çok iyi olur. Ev taşıma zor bir iştir ve ayda yılda bir gerçekleşen bir olaydır. Bu sebeple ev taşıyan herkesin karşısına birçok soru işaretleri oluyor. Acaba nereden başlamalıyım diye?  Öncelikle yapılacak ilk iş anlaştığınız nakliyat firmanıza ne kadar eşyanız olduğunu tek tek net olarak açıklamanız. Nasıl yani “gerçekten teke tek saymalı mıyım?” diye soran müşterilerimizde oluyor. Bu yüzden firma olarak eşyalarınızı tek tek saymamanız durumunda başınıza neler gelebileceğini tek tek sıralayalım. Ve kararı size bırakalım.

1. Saymamanız durumunda nakliyat firması küçük araç ile gelir ve eşyalarınız  araca sığmaz. İkinci bir araç için de ek ödeme yaparsınız.
2. Saymamanız durumunda nakliyat firması  eşyalar çok muş bahanesiyle pazarlığı baştan alsın. 3. Saymamanız durumunda nakliyat firması eşyaları için eksik paketleme malzemesi getirmesin durumunda eşyalarınız bir kısmının  paketlenmeden  gitmesi.
4. Saymamanız durumunda nakliyat firması eşyalarınızı için  eksik eleman getirmesi ve işin gece geç saatlere kadar sürmesi.
5. Saymamanız durumunda nakliyat firması taşımayı gerçekleştirmeden iptal edip gitsin siz yeniden bir firma araştırmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.