Korsan Nakliyat Şirketleri İzmitte

Korsan Taşımacılık Şirketleri

izmitkorsannakliyatBir şirketin korsan sayılması için Kanuni belgelerinin eksik olması ya da yetersiz olması şartı vardır veya farklı bir şirketi taklit etmesi lazımdır. Her iki halde de netice müşterinin aleyhinedir.
İzmit Nakliye piyasasında çoğu belgesiz şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin çalışma anlayışı anı kurtarma üzerine olduğundan müşteri memnuniyeti gibi bir endişeleri yoktur. Onlar yaptıkları çalışmanın kaliteli olup olmadığına dikkat etmezler , çalışma bitiminde alacakları ücrete bakarlar. Kontrol merciilerinin olmaması veya eksiklik ve nakliye piyasasında fazlalaşan talep bu durumların ana sebebidir.

İkinci kademe korsan taşıma şirketleri ise ya piyasada ad yapmış farklı bir şirketin adını , amblemini kullanarak rant edinmeye çalışırlar, veya kendilerini büyük bir şirketin bir dalı olarak lanse etmektedirler.iki halde de bu şirketlerin müşteri kaybetme endişeleri olmadığından her türlü oyun ile piyasayı ve müşteriyi zor durumda bırakmaktadırlar.

Siz siz olun emeğe saygı icabı böyle şirketlere güvenmeyin. Hakkıyla çalışan şirketler ile ev ya da ofisinizi taşıtın. Aynı adı kullanan şirketlere karşı dikkatli olun ve böylece zor durumda kalmayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.