İzmit evden eve nakliye hizmetleri

izmit-evden-eve-nakliyat-hizmetleriEvden eve taşımacılık hususunda başka alanlarda olduğu gibi kurallar vardir.
Bu husular ;  Nakliye alanı güvenli bir alan olduğundan hassas ve detaylı hizmetin olduğu kurallardır.  Evden eve taşımacılık şirketinizi tercih etmeden önce şirket  hakkında detaylı bir  sorgulama yapmanız lazımdır.

 

İzmit Evden eve taşımacılık  şirketimize ait araçları incelemeli, hatta hangi aracı seçeceğinize kendiniz karar vermelisiniz.

Zira, Nakliye şirketleri  bazen evinizde bulunan  eşyaların hacmini tam kestiremediği için küçük araçlar göderebilmektedir. Bu durum da  sizlere zamandan hatta maddi açıdan kesintiye yola açarak geri dönmektedir.  Başka bir husus ise taşıma şirketi elemanlarıdır. Anlaştığınız izmit evden eve taşımacılık firmasının elemanlarının deneyimleri çok önemlidir. Taşımacılık  işinde hizmet veren kişinin fikri “eşyayı al sırtına, kamyona yükle” gibi bir fikir  asla olmamalıdır.

Nakliye şirketinin  sahibi daha az ücret vermek için bu gibi vasıfsız ve acemi personeller ile hizmet vererek  kısa sürede evden eve taşımacılık alanında kaybolmuşlardır. Buna bir misal vereceksek , buzdolabının nakliyesi çok zor bir işlemdir.  Birçok nakliye işlemi gerçekleştiren kişi  buzdolabını başka bir odaya taşımak için bile buzdolabının servisini çağırırken siz niçin eşyalarınızı bu vasıfsız ve acemi personellere taşıtarak risk alasınız ki?  Daha da beteri böyle  personeller  hizmet  esnasında kaza ihtimallerini artırmaktadır.

Bu tür firmalar Cüzi miktarlarda para kazanmak amacıyla eşyalarınızın  dönüşü mümkün olmayan hasarlara neden olabilirler ..  Bu ve bunun gibi nedenlerle  muhakkak tercih ettiğiniz şirketi ve evinizin nakliyesini yapacak personelleri  kendiniz inceleyin.  Evden eve taşımacılık hususunda dikkat göstermemiz gereken başka bir husus ise nakliyenin yapılacağı yerdir. Mesela, eşyanızın taşınacağı yerler  yetersiz ise asansörü olan bir şirketi tercih etmelisiniz. Bunu çalıştığınız veya çalışmayı istediğiniz  şirkete danışarak detaylı bilgi alabilir ve bu hizmeti gerçekleştiriyorlarsa muhakkak kullanmalısınız.

Asansörlü taşımalarda eşyalarınızın hasara uğrama oranları %95lere kadar düşmektedir. İzmit evden eve taşımacılık olarak bütün bu hususlarda bizleri tercih ederek yukarıda belirtilmiş olan bütün hususlarda kaliteli ve konforlu bir taşıma hizmeti alabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.