İzmit nakliyat hizmetleri

ev_nakliyat_izmitKişisel Nakliyat Hizmeti

Kişisel müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için, her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Sizlere izmit nakliyat alanda en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize misyon edindik.

Kurumsal Nakliyat Hizmeti

Kurumsal şirketlerin nakliyat işlerinde, senelerin getirmiş olduğu bilgi ve birikimimiz ile hizmet sunuyoruz. En kaliteli hizmeti alabilmeniz için bize ulaşmanız yeterli.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

İcra ettiğimiz işlerde müşterilerimizin bize olan güvenini asla boşa çıkarmıyoruz. Her yaptığımız hizmet sonrası referans listemiz büyümektedir, bununla birlikte bizde büyüyoruz.

Nakliyat Sertifikası Hizmeti

Verdiğimiz hizmetlerde sertifikalı elemanlar çalıştırnaktayız. Bu da nakliyat yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğini bildiğimiz gösteriyor. İşimizi severek yapıyoruz.

İzmit nakliyatta kalitenin adresi

nakliyat-araci Hisaroglu Nakliyat ev taşıma sistemi: 2+1 veya 3+1 ev taşıması ve yapılan yöntemler 5 ya da 6 Kişilik ekipmanımız Taşınma günü ortalama saat 8-9 arası iş başı yaparak öncelikle salonunuzdan başlayıp sırayla bütün eşyalarınızı havalı naylon Ambalaj malzemeleriyle sarıyorlar marangozumuz gardroplarınızı demonte etmeye başlar içerdeki sargı ambalaj işi bittikten sonra öncelikle salondan başlatarak Taşınma başlar birinci evdeki nakil bittikten sonra diğer tarafa geçilir en son aracımıza yüklenen yatak odası eşyaları yeni evinize ekibimiz taşımaya başlar o Sırada marangozumuz gardroplarınızı montelemeye başlar diğer ekipmanda geri kalan eşyaları içeri taşıyıp isteğiniz doğrultusunda dizayn edilir ve evden eve nakliyat hizmetiniz bu şekilde verilerek son bulur.

Bir evin nakliyesi nasıl olur

izmitt-evden-eve-nakliyatEvinizin nakliyesi esnasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Evimizin belki de en önemli yerlerinden biri olan salonu taşır iken, izmit evden eve nakliyat firmalarının azami dikkat etmesi gereken bir yerdir. İzmit evden eve nakliyat Sektöründe her zaman Hisaroğlu nakliyat ailesi olarak kaliteli taşıma ve müşteri memnuniyetimizi ön planda tutmayı hedefledik. İzmit’te uzun yıllardır nakliyat işini yapan Hisaroğlu evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimiz için gün geçtikçe daha etkili araç ve gereçler sağlamaktadır,

izmit-evden-eve-nakliyat-tavsiyeBir Evde Salon Nasıl Taşınır?
Salon takımı diğer eşyalara göre daha hacimli olmasından dolayı dikkatli ve titiz bir çalışma gerektiren bir malzemedir. Salonunuzu rahat bir şekilde taşıması için size düşen öncelikli görev salonunuzddaki bütün ufak cam eşyayı paketleyip kutulara doldurmaktır. Bu aşamadan sonra sizin yapacağınız bir başka şeyde eğer isterseniz web sitemizden bulunan taşınılacak eşya listesi hazırlamaktır.
Yeni Eve Nasıl Yerleşecem?

Yeni evinizde eski mobilyalarınızın uyumu başlı başına tam bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü bu eşyaları alırken oturduğunuz eski evi baz alarak almıştınız. Bu yüzden eşyaları yerleştirilme aşamasında seçimlerini yapar iken, elinizdeki seçenekte olan eşyaların uyumunu ve yerleştirilme seçeneklerini göz önünde bulundurmakta büyük fayda var.

Eşya paketlemenin püf noktaları

Bu dokuz madde sayesinde artık eşyalarınızı çok kolay bir şekilde paketleyeceksiniz.

paketleme-yontemleri

1-      Ambalajmayı nasıl yapacağınızı önceden tasarlayın. Ambalajmaya kullanmadığınız gereksiz eşyalardan başlayın.

2-      Ambalajmaya nakliyede birkaç gün önceden  başlayın. Ambalajma malzemelerini buldukça ambalajmayı hemen yapın.

3-      Yanıcı, patlayıcı ve dökülme riski olan eşyalarınız özellikle yağ, çamaşır suyu gibi kamyon içinde dökülmesi takdirde eşyalarınız için bir felakete yol açacak malzemeleri paketlemeyin.

4-      Kırılacak kolilerini hazırlarken alt ve en üstünü bir miktar paketleme malzemesi koyun böylece oluşabilecek  darbelere karşı eşyalarınız korunmuş olacak.

5-      Kırılacak kolilerinin üstüne  gideceği odanın, kime ait olduğu  ve içindekilere dair bir not yazın.

esya-paketleme

6-      İçinde mutfak ve vitrin eşyaları bulunan kolilerin yanına ve üstüne mutlaka “KIRILACAK EŞYA”  şekilde not düşmeniz sağlıklı bir taşıma için önemlidir.

7-      Taşıma sonra  ilk ihtiyacınız olacak eşyaları belirleyin ve bunlar için “Önce Beni Aç” kolileri oluşturun.

8-      Bütün kolileri alt ve üstlerini iyice bantlamayı sakın unutmayın.

9-  Eşya paketlerken en çok ihtiyaç duyacağınız şey kaliteli bir koli bandıdır. Bu için size firma olarak tavsiye edebileceğimiz astel koli bandıdır.